Kalendarzyk Menstruacyjny

Kalendarzyk miesiączkowy Bella to jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych tego typu, którą pobrano już ponad 750 000 razy. Swoją popularność zawdzięcza prostocie, intuicyjności i użytecznym funkcjom. Dzięki tym cechom, wiele Polek mogło poczuć się dużo bezpieczniej, a owulacja, dni niepłodne czy sama menstruacja już ich nie zaskakują. Ty też poznaj naszą aplikację i sprawdź komfort oraz wygodę jej użytkowania.

Jak zacząć?

Aplikacja działa na najpopularniejszych systemach operacyjnych urządzeń mobilnych. Wystarczy ją pobrać, zainstalować, ustawić parametry ostatniego cyklu miesiączkowego i cieszyć się pełnią możliwości jakie daje każdej z nas.

Data ostatniej miesiączki

jej ustawienie pozwoli wyznaczyć prognozę dla określania następnego cyklu miesiączkowego.

Długość trwania miesiączki

umożliwi lepszą diagnozę zarówno długości miesiączki jak i zbliżających się dni płodnych.

Długość cyklu miesiączkowego

pozwala dokładnie określić koniec oraz początek każdego cyklu. Pamiętaj by wszystkie liczby podane były możliwie precyzyjnie, wtedy też wzrośnie skuteczność prognoz sugerowanych przez aplikację.

Poznaj aplikację od środka

  • ekran główny
  • kalendarz
  • rejestr

Kalendarzyk menstruacyjny jest ekranem głównym aplikacji i pojawia się za każdym razem, gdy uruchomisz aplikację na urządzeniu mobilnym.

Licznik dni do miesiączki pozwoli Ci na bieżąco kontrolować czas do rozpoczęcia następnej miesiączki.

Opcja początek i koniec miesiączki pozwala na manualnie sterowanie procesem miesiączki w momencie, gdy trwa ona dłużej, rozpoczyna się szybciej itd.

Rozmieszczenie elementów w menu aplikacji pozwala w intuicyjny i sprawny sposób poruszać się po wszystkich funkcjach kalendarza.

Ekran Kalendarz jest sercem aplikacji. To w nim masz pełny dostęp do informacji o Twoim cyklu miesiączkowym. Kalendarz, w każdym miesiącu pokazuje, kiedy czekają Cię dni płodne i miesiączka, pozwala również na dodawanie notatek oraz objawów towarzyszących menstruacjom.

Czytelne ikony pomagają szybko zidentyfikować kiedy w danym miesiącu przypada miesiączka, dni płodne.

Notatki to funkcjonalność, która pozwali Ci dokładnie opisać rzeczy związane z cyklem miesiączkowym np. ostatni odbyty stosunek,wizytę u ginekologa itd.

Miesiączka pozwala za pomocą intuicyjnego mechanizmu dopisywać objawy towarzyszące każdej menstruacji. Tak by każda następna była mniej zaskakująca i dokuczliwa.

Rejestr jest miejscem gromadzącym wszystkie dane związane z każdym (przeszłym i prognozowanym) cyklem. Dostajesz więc dostęp do danych historycznych w pełni opisujących daty i objawy towarzyszące Twoim miesiączkom.

Przeszłe - historia Twoich miesiączek. Sprawdź kiedy się kończyły i jak na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniała się ich długość.

Przyszłe - zastanawiasz się kiedy pojawi się u Ciebie następna miesiączka? Dzięki tej opcji sprawdzisz daty aż 6 kolejnych cykli.

Statystyki przejrzyście prezentują najważniejsze liczby związane z Twoim cyklem miesiączkowym m.in. : liczbę występujących symptomów, nastrój towarzyszący miesiączkom, minimalny i maksymalny czas trwania miesiączki czy średnią długość cyklu.

Dodatkowe przydatne funkcje

Ustawienie okresu

pomaga na definiowanie długości trwania miesiączki, samego cyklu, ale również umożliwia ustawienie opcji ( terminu, tematu i treści) powiadomień przypominających o zbliżającym się okresie.

Kopia bezpieczeństwa

Twoje dane będą bezpieczne. Kopia bezpieczeństwa powiązana jest z Twoim adresem mailowym i tylko Ty masz do niej dostęp. Dane będziesz mogła przywrócić w każdym momencie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Bella Woman

umożliwi Ci wejście do społeczności Bella Woman - pięknej strony internetu. Dostaniesz w niej wiele informacji dotyczących każdej nowoczesnej dziewczyny i kobiety. W tym przedstawimy Ci szeroki zakres naszych produktów, odpowiadających Twoim potrzebom.

Galeria aplikacji

Korzystaj z aplikacji stworzonej właśnie dla Ciebie.

1

Wygodna

Dane wprowadzone do aplikacji będą z Tobą zawsze nawet w najmniej oczekiwanym momencie.

2

Intuicyjna

Szybko poznasz funkcje aplikacji i w pełni je wykorzystasz

3

Pomocna

Pomaga Ci pamiętać, kontrolować i czuć się bezpiecznie podczas wszystkich dni cyklu miesiączkowego.

4

Sprawdzona

Pobrana ponad 750 000 razy i niezmiennie ciesząca się dobrą opinią wśród użytkowniczek.

Pobieraj aplikację

Pobieraj aplikację
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies Rozumiem

Witaj ponownie! Zaloguj się

Zaloguj się do Bella Woman, przeczytaj magazyn online, obejrzyj najnowsze filmy i sprawdź co nowego w energetycznym Świecie Bella!

Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je tutaj

Zaloguj
Przypomnienie hasła