konfigurator facebook instagram Produkty kup online

Twój cykl, Twój wybór

Poznaj
my bella

Niezawodne

wielowarstwowe, skuteczne w dzień i zapewniające spokojny sen w nocy

Wygodne

dyskretne i elastyczne, nie odznaczają się pod ubraniem

Wielorazowe

przyjazne dla portfela i środowiska

Higieniczne

łatwa higiena i przechowywanie w specjalnej saszetce

Dyskretne, wygodne, elastyczne, a na dodatek wielorazowe... Jeśli podczas okresu liczy się dla ciebie komfort i poczucie bezpieczeństwa, wypróbuj majtki menstruacyjne my bella.

Wybierz rozmiar
odpowiedni
dla siebie

Taki, w którym
czujesz się
najlepiej

Dopasowany
do każdej
z nas

Przed pierwszym użyciem wypierz majtki.

Możesz prać je w pralce w temperaturze 40°C z inną codzienną odzieżą.

Jak zacząć?

Dzięki naszej autorskiej technologii majtki dopasowują się do sylwetki, zapewniając komfort i chłonność. Na początku warto przetestować je w bezpiecznej, domowej przestrzeni, aby poznać ich możliwości.

Załóż jak
zwykłą bieliznę

Każda z nas jest inna, ma różne oczekiwania i potrzeby. Dopasuj majtki do swojej miesiączki, noś, jak chcesz i gdzie chcesz, zgodnie z tym, czego potrzebujesz.

Noś, ile chcesz

Majtki opłucz pod zimną bieżącą wodą, spłukując zabrudzenia, a następnie wypierz w standardowym programie 40°C z inną odzieżą. Jeśli jesteś poza domem, możesz przechować je w wodoodpornej saszetce. Po praniu, pozwól majtkom wyschnąć samoistnie.

Higiena

Znajdź
swoją ochronę

my bella

majtki menstruacyjne
+ saszetka

Kup teraz

my bella

majtki menstruacyjne
+ saszetka

Kup teraz

my bella

majtki menstruacyjne
+ saszetka

Kup teraz

Jak chłonne są majtki menstruacyjne?

Nasze majtki mają chłonność odpowiadającą 5 tamponom w rozmiarze regular. Oznacza to, że zapewnią Ci komfort i suchość przez kilka godzin, a nawet całą noc. Sama poczujesz, kiedy nadszedł czas na zmianę – to kwestia indywidualna.

Jeśli korzystasz z majtek my bella po raz pierwszy, warto przetestować je w warunkach domowych. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jak długo będą spełniać swoje zadanie.

Czy muszę stosować dodatkową ochronę przed przeciekaniem?

To również kwestia indywidualna, uzależniona od intensywności krwawienia. Jeśli miesiączkujesz obficie i potrzebujesz super ochrony, możesz potraktować je jako dodatkowe zabezpieczenie, używając podpaski, tamponu czy kubeczka menstruacyjnego. W wielu przypadkach, a także pod koniec okresu, majtki menstruacyjne sprawdzą się jako jedyna ochrona.

Gdzie zostały uszyte majtki my bella?

Nasze majtki zostały uszyte w Polsce. Stanowią efekt połączenia doświadczenia marki Bella oraz wieloletniej praktyki szwalni.

Gdzie wyrzucić majtki menstruacyjne?

Kiedy majtki się zużyją, wyrzuć je do pojemnika na odpady zmieszane. Pamiętaj, że cykl ich życia jest długi – to rozwiązanie na lata.

Czy majtki menstruacyjne mogą przeciekać?

Majtki menstruacyjne są bardzo chłonne i prawidłowo prane nie tracą swoich właściwości. W zależności od intensywności krwawienia możesz stosować je jako jedyne zabezpieczenie lub jako dodatkowe wsparcie przy innych produktach.

Czy mogę korzystać z majtek podczas wysiłku fizycznego?

Oczywiście. Są one elastyczne i wygodne, dobrze układają się na ciele i nie krępują ruchów. Dodatkowo nie odznaczają się nawet pod bliskim ciału strojem.

Ile par majtek menstruacyjnych muszę kupić?

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób z nich korzystasz, czy jest to dla Ciebie główne czy dodatkowe zabezpieczenie w czasie okresu, jak intensywne są Twoje miesiączki… Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z majtkami menstruacyjnymi, polecamy wybrać od 1 do 3 par, aby przekonać się, jak to działa i jak często będziesz je zmieniać.

Kup teraz

wybierz produkt dla siebie

Dobierz produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb, zaznacz filtry, a otrzymasz rekomendację Bella dla Ciebie

Produkt

Pora

Chłonność

Grubość

Długość

Zapach

resetuj filtry